Potrzeba lepszej jakości


Nasza firma powstała na potrzeby klientów, którzy z różnych powodów są niezadowoleni z innych środków transportu. Ofertujemy bardzo szeroki wachlarz udogodnień i codziennie staramy się by podróże naszych klientów przebiegały szybko, sprawnie, bezpiecznie, w jak najlepszych warunkach i miłej atmosferze. Znamy potrzeby klienta, dlatego do każdego pasażera podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Na etapie realizacji zlecenia klient może liczyć na naszą pomoc.

Jesteśmy do Państwa usług i chętnie służymy radą oraz odpowiadamy na wszelkie pytania.

Podróż z BUSLINER
 

Nasza praca


Posiadamy liczne licencje i certyfikaty oraz stosujemy się do ustawy AETR 561, która mówi o prawidłowym czasie pracy kierowców, ponieważ bezpieczeństwo naszego klienta stawiamy sobie za cel nadrzędny i priorytetowy. Posiadając nową flotę, zakupioną w salonach oraz serwisowaną wyłącznie w autoryzowanych serwisach, gwarantujemy sprawność naszych pojazdów. Oferujemy ubezpieczenia, tak aby nasi klienci bez obaw, bezpiecznie dotarli do celu swojej podróży. Nasi kierowcy to ludzie z dużą wiedzą i doświadczeniem, szczególnie na trasach międzynarodowych. Są to także osoby otwarte, z dużą wyobraźnią na drogach, oraz zawsze gotowe by odpowiadać na potrzeby klientów. Każdy z kierowców posiada licencję uprawniającą do przewozu osób.

Postaw na bezpieczną podróż!

Praca BUSLINER

Wybierz komfort


Jesteśmy otwarci na różne potrzeby klienta, dlatego nasze pojazdy są wyposażone min. w przenośne punkty wi-fi, foteliki dziecięce, klatki dla zwierząt i wiele innych. Staramy się by podróż naszego klienta była na najwyższym poziomie za możliwie najniższą cenę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

image
image

Nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że warto z nami podróżować.

Przejdź na stronę

Sam porównaj koszta

Czy wiesz, że z nami podróżowanie jest najkorzystniejsze?

Przekonaj się!